image 2

 

З 2 по 5 травня в місті Сковде, Швеція, відбувся Чемпіонат Європи з Таеквон-до серед юніорів та дорослих. У змаганнях взяли учать 506 спортсменів з 26 країн Європи. Україну ни цих змаганнях представили 13 спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

 

 

 

 

 

 

 

 Змагання проходили за наступними розділами Таеквон-до: спаринг, традиційний спаринг, спецтехніка і силове розбивання.

 - За сім років участі наших спортсменів у  змаганнях такого рівня, цей чемпіонат виявився важким і напруженим, - зазначив головний тренер збірної Олег Соловей. - Слід відмітити, що з кожним  чемпіонатом рівень майстерності учасників зростає. На цей раз країни-учасники  заявили найпідготовленіших таеквондистів, що утворило конкуренцію за всіма видами програм. У вагових категоріях було по 20-30 учасників. Проте, наші спортсмени продемонстрували належний характер та жагу до перемоги - додав наставник наших спортсменів. 

image 4

 DSC4724

image 9

image 12

image 17

image 18

image 19

image 21

image 11

 

За оцінкою тренерів Союзу, успішно виступила наша юніорська збірна. За долею жеребу, у спарингах практично кожен з учасників потрапляв на тиутулованого суперника. У таких двобоях спортсмен отримує безцінний досвід, перевіряє свої можливості, як фізичні так ї психологічні, підвищує свою майстерність. Слід відмітити, що дві золоті медалі з трьох, здобули саме юніори, а це свідчить про наявний потенціал нашої збірної.

 

Результати виступу нашої збірної на Чемпіонаті Європи з таеквон-до - 2013:

- Катерина Соловей - І  місце, спаринг -56 кг (м. Івано-Франківськ , тренер Соловей О.)

- Анатолій Коробко - І місце, спаринг -75 кг, юніори (м. Кіровоград, тренер Жеребнов С.)

- Іван Грищук - І місце, спаринг  + 75 кг, юніори, (м. Івано-Франківськ, тренер Соловей О.)

- Дзвенислава Токарева - ІІ місце, спаринг -50 кг (м. Івано-Франківськ, тренер Соловей О.)

- Командна спецтехніка -  ІІ місце (збірна - Іван Грищук, Нікіта Орлов, Данило Демчишин, Гліб Тразанов, Віталій Скляров, Анатолій Коробко)

 

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ, ЇХ БАТЬКІВ ТА ТРЕНЕРІВ З УСПІШИМ ВИСТУПОМ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ!

 

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Віталій Орлов.

Більше фото з чемпіонату у розділі "Галерея".

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.