чернівці1   

Колектив Федерації Таеквон-До Чернівецького обласного осередку ВСТ презентував дітям Оршівського дитячого будинку«РОМАШКА» всеукраїнський національний проект «Здорова нація — майбутнє України».

 

 

 

        В ході презентації адміністрація дитячого будинку та його учні мали змогу безпосередньо ознайомитись із заходами, які пропонується проводити в рамках Проекту. Ізюминкою презентації став показовий виступ спортсменів — таеквондистів. Проект передбачає проведення системної роботи по залученню учнів Дитячого будинку до здорового способу життя, профілактики правопорушень, допомозі педагогічному колективу ДБ «РОМАШКА» у навчально-виховному процесі, виявлення прихованих талантів учнів. Просвітницько-виховну роботу планується проводити на основі корейського бойвого мистецтва — таеквон-до не випадково. Саме цей вид спорту культивує моральне та фізичне здоров’я людини. Таеквон-до відрізняється від інших видів спорту перш за все дисципліною, а його принципи співзвучні з принципами християнської моралі.

                                                                                                                                          чернівці2

Матеріал підготовлено Чернівецьким обласним осередком ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.