Prof3

 

31 січня цього року, в місті Острава, Чехія, відбувся турнір з професійного Таеквон-До за участі восьми спортсменів зі Словенії, України, Польщі,Боснії та Герцоговини.

 

 

 

 

 

Нашу країну на турнірі представили Івано-Франківські таеквондисти Іван Грищук і Данило Демчишин. Минулого року наші хлопці прийняли участь і цьому турнірі де перемогли усіх суперників і зустрілися у фіналі один з одним. Тоді перемогу святкував Іван Грищук.

Prof2

Цього ж року Іван Грищук у першиму поєдинку переміг боснійця Вуцель Єдина, але у другому поєдинку, у рівній боротьбі, поступився словенцю Санелю Лютічу.

Данило Демчишин у своєму першому поєдинку переміг поляка Ванажека Станіслава, а у другому поєдинку переміг його земляка Випчал Петра. У фінальному двобої, у дуже напруженній боротьбі Данило переміг словенця Санеля Лютіча.

Організатором турніру виступила чеська Ліга професійного Таеквон-До.

Prof1

Наші спортсмени тренуються під керівництвом заслуженного тренера України Солов'я Олега та заслуженного майстра спорту України Соловей Катерини (ДЮСШ№1 ФСТ Україна).

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко, фото - О.Соловей

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.