Profile Image
Чорний пояс, IІ дан

Освіта:

Вища профільна, у 2021 році закінчив Міжрегіональну Академію Упраління Персоналом за спеціальністю "Психологія", за спеціалізацією "Психологічна реабілітація та психотерапія".

Вища юридична, у 2023 році закінчив магістратуру Міжрегіональної Академії Упраління Персоналом за спеціальністю "Право".

Вища педагогічна, у 2024 році закінчив магістратуру Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем'янчука за спеціальністю "Середня освіта. Фізична культура", "Магістр з фізичного виховання і спорту"

Громадська діяльність:

З 2015 по т.ч. - тренер таеквон-До.

З 2018 - голова Житомирського обласного підрозділу Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

Місце роботи:викладач фізичної культури та виховання у Звягельському Політехнічному Фаховому Коледжі, тренер спортивного клубу "Ares" (м. Звягель).

Електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.