DEjpg 

25 травня 2013 року, у місті Рівне, відбувся Відкритий Чемпіонат Рівненського обласного осередку з Таеквон-до серед дітей та юнаків. Метою заходу було популяризація таеквон-до в Рівненський області та пропаганда здорового способу життя. Чемпіонат проводився під патронатом Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука.

 

 

Змагання проводились у двох дивізіонах, які були сформовані в залежності від віку та рівня майстерності спортсменів. У змаганнях взяли участь 132 спортсмена з Рівного, Луцька, Івано-Франківська та Києва. Проводились змагання з таких дисциплін таеквон-до: формальні вправи (туль) та спаринг.

Я вважаю, що діти та молодь, які беруть участь у змаганнях активно розвивають в собі такі якості, як цілеспрямованість, терпіння, наполегливість, командний дух і вміння перемагати. Тобто саме ті якості, які необхідні в житті будь-якій людині. Тому для нас є необхідним організовувати таки заходи для наших спортсменів - зазначив тренер Антон Білоус.

 DSC68731

 DSC679pg

 DSC6767

 Змагання стали своєрідним підсумком піврічним тренуванням спортсменів.

- Таеквон-до для мене стиль життя, мені подобатися цей вид спорту. Я займаюся таеквон-до три дні на тиждень, по кілька годин і тому для мене такого роду чемпіонат є необхідним іспитом, щоб побачити результати власних зусиль, зрозуміти на якому рівні я зараз перебуваю і до чого мені необхідно прагнути - розповіла чемпіонка України Ганна Поляк.

SDQGnXRoMos

На урочистій частині слово взяв голова Рівненського осередку Таеквон-до Глега Руслан Петрович:

- Чемпіонат Рівненської обласного осередку з Таеквон-До важлива подія в спортивному житті нашого міста. Ми дякуємо ректорові Міжнародного Економіко-Гуманітарного Університету Дем'янчуку Анатолію Степановичу за спонсорську підтримку нашого чемпіонату і сподіваємося, що змагання пройдуть на високому організаційному рівні. Для нас чемпіонат не є звичайним з’ясуванням, хто зі спортсменів на даний момент найсильніший, сьогодні всі присутні спортсмени це вже переможці, тому що людина, яка вибирає для себе здоровий спосіб життя, є переможцем. Сьогодні не дивлячись на те яку ви займете щабель п'єдесталу, я поспішаю вас привітати з головною перемогою вашого життя, вірним вибором. Ви є гідним прикладом молоді майбутнього - сказав Глега Руслан.

 

 DSC68892

Зі словами привітання та побажанням успіхів до учасників змагань звернувся ректор Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем'янчука  - Анатолій Степанович Дем'янчук

 

 DSC69921

Це останній захід Рівненського обласного осередку ВСТ у цьому півріччі. Літні місяці спортсмени присвятять відпочинку, тренуванням і зміцненню здоров'я.

                                                 

                                                                  ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Рівненський обласний осередок ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.