logotip

 

16-17 листопада 2013 року, у місті Рівне відбувся семінар та атестація.  Проводив семінарне заняття віце-президент Всеукраїнського союзу Таеквон-До, головний тренер збірної команди України, Соловей Олег Ярославович (V-дан), а допомагав йому в цьому його син Віталій Соловей.

 

 У семінарі взяли участь 40 учасників з міста Рівне. Семінар складався з двох частин: перша частина – базова техніка Таеквон-До, друга частина - спортивний спаринг. По закінченню семінару наймолодші учасники (6 років) пройшли атестацію на 9 купи. Тренер Антон Білоус успішно пройшов атестацію на II дан.

Успішно пройшли атестацію і отримали наступні кваліфікаційні рівні такі учні :    

   Банацький Денис - 9 куп

   Ворон Іван - 9 куп 

   Молодий Максим -9 куп 

   Білоус Антон - ІІ дан

    Інші участники отримали сертифікати про участь у семінарі. Вітаємо їх!

9listVYBtgwo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.