рівне 1

 

 

 4 червня 2015 року у Рівненському обласному осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До відбулись чергові семінар та атестація з Таекевон-До.

 

  

      У атестації прияняли участь 20 найпідготовленіших таеквондистів, вихованців тренера Рівненського осередку ВСТ Ігоря Понаріна. Семінар та атестацію проводили заслужений тренер України Олег Соловей, V-дан та багаторазова чемпіонка світу та Європи з таеквон-до Катерина Соловей. За результатами атестації усі учасники отримали чергові звання (купи). 

рівне 2

рівне 3

рівне 1

За матеріалами Рівненського обласного осередку ВСТ

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.