image1 408x222
 
 
     22 лютого 2015 року, у Римі, Італія,відбувся міжнародний турнірі класу-А "Roma open". Україну на цих змаганнях представили таеквондисти Івано-Франківського обласного осредку ВСТ.
 
   
 
 
У змаганнях прийняли участь понад 400 учасників з 12 країн Європи.
Віталій Соловей зайняв 1 місце у ваговій категорії - 50 кг.серед юніорів.
Данило Демчишин виступив в двох вагових категоріях: у ваговій категорії - 75 кг. зайняв друге місце; у ваговій категорії +75 кг.зайняв перше місце серед юніорів!
Наші спортсмени тренуються під керівництвом Заслуженного тренера України Олега Солов'я та Заслуженного майстра спорту України Катерини Соловей.
 
           image2 408x544
 
 
           image3 408x511
 
За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ
 
          
 
 
 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.