0 977c4 65c116c5 M.png

 

 

13-14 квітня у мicті Рівне відбувся семінар та атестація з Таеквон-До. Метою заходів було підвищення рівня майстерності таеквондистів Рівненського осередку. Після семінару відбулась атестація, на якій найпідготовленіші спортсмени мали змогу продемонструвати результати своїх фізичних та духовних тренувань на іспиті з Таеквон-До. 

 

 

 1brHy9XJzbc

Семінар провів головний тренер Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Соловей Олег Ярославович, а допомагав йому син - Віталій Соловей. У спортивному заході прийняли участь близько 30 учасників з міст Рівного та Луцька. Семінар складався з двох частин: перша частина – базова техніка Таеквон-До, друга частина - спортивний спаринг.  Під час тренувань в залі панувала привітна атмосфера!  Учні, які виконали програму атестації та підтвердили рівень майстерності у Таеквон-До, отримали чергові звання (куп, дан). Інші учасники отримали сертифікати про участь у семінарі. Вітаємо їх!

Атестацію склали наступні таеквондисти:

Поляк Анна  

  5 куп 

Бондарчук Денис  

  8 куп

Зубенко Денис    

  8 куп

Зубенко Станіслав  

  8 куп

Мозола Юрій  

  8 куп

Колошко Юрій  

  7 куп

Ткачук Артем    

  8 куп

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.