1

9-13 жовтня в м. Сараєво, Боснія і Герцеговина пройшов 34-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих та 25-й Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед юніорів, в якому прийняли участь національні збірні з 30 країн Європи. Україну на цих змаганнях представляла збірна команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До під керівництвом головного тренера національної збірної Олега Солов'я.

Спортсмени української збірної показали відмінний результат, завоювавши 3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі, посівши 10 загально-командне місце з 30 країн Європи. Чемпіонами Європи з Таеквон-До стали Данило Демчишин, Соловей Віталій серед дорослих та Іванюк Ілля серед юніорів.

Данило Демчишин виступав у ваговій категорії +85 кг серед дорослих і, перемігши у п'яти важких поєдинках, втретє здобув титул чемпіона Європи. Фінальний поєдинок за участю Данили Демчишина відбувся під час гала вечору в присутності почесних гостей та тисяч глядачів.

Віталій Соловей впевнено переміг в ваговій категорії -57 кг серед дорослих та вчетверте здобув титул чемпіона Європи.

Золоту медаль серею юніорів здобув також Ілля Іванюк. Юний спортсмен виступав у ваговій категоії 68 кг серед юніорів та, успішно пройшовши 5 поєдинків, переміг у фіналі польського спотсмена. Всі троє спотсменів, що завоювали золоті медалі на Чемпіонаті Європи є івано-франківцями, вихованцями заслуженого тренера України Олега Солов'я. Ілля Іванюк став11-м чемпіоном Європи, якого виховав Олег Ярославович.

Для юніорів Давида Тарасенка (м. Київ) та Дмитра Речкенди (м.Чернівці) дебют на чемпіонаті Європи був дуже успішним. Вони завоювали бронзові нагороди в особистому заліку серед юніорів в своїх вагових категоіях.

У командному заліку чоловіча команда дорослих завоювала 2 місце у спец.техніці, жіноча команда юніорок - 2 місце в тесті сили, чоловіча команда юніорів - 3 місце в командному спарингу.  На змагання завітав посол України в Боснії та Герцеговині.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на Чемпіонаті Європи!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.