технічний семінар 9 дан

     

   19-20 березня, у Івано-Франківську, відбувся Всеукраїнський технічний семінар з Таеквон-До, який провів голова Технічного комітету Міжнародної Федерації Таеквон-До, Гранд-майстр, володаря 9-го дану Кім Ун Лан. У семінарі прийняли участь 117 таеквондистів з 10 областей України, а також гості з Молдови і Сербії. По закінченню семінару ГМ Лан відвідав українські Карпати, гірсько-лижний курорт "Буковель", скуштував українські національні страви. Візит такої важливої людини в Украну став можливий завдяки підтримці з боку Міжнародної федерації Таеквон-До.

  

 

   4

5

2

3

6

 

1

  Біографія ГМ Кім Ун Лана:

 Народився в 21 березня 1950 року. У 1963 році розпочав тренуватися в Таеквон-до, його вчителями були всесвітньо відомі майстри GM Dang Huy Duc 9-дан и GM Pham Khue 9-дан. У 1969 році ГМ Лан переїхав до Німеччини для навчання в медичній академіїї Дюсельдорфу. У 1972 році розпочав тренуватись у Німеччині. Декілька разів вигравав національні і міжнародні змагання з Таеквон-До, кікбоксингу і боксу.' ГМ Лан 4-х разовий чемпіон Європи з Таеквон-До, чемпіон Європи з кікбоксингу WAKO (розділі фул і семі контакт). ГМ Лан виховав 20 чемпіонів світу з Таеквон-До і кікбоксингу WAKO.

       У 2011 році на чемпіонаті світу в Новій Зеландії Міжнародна Федерація Таеквон-До вручила  гранд майстру Лану 9-дан. В 2007 ГМ Лан визнаний кращим тренером за всю історію Таеквон-До ІТФ.

 

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко, фото - Віталій Орлов

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.