solokat 

 

1-2 листопада цього року, у Великій Британії пройшли семінари та майстер-класи багаторазової чеміпіонки світу та Європи з Таеквон-До Катерини Соловей.

 

 

 

 

 

         Семінари прохордили в містах Нортхамптон та Лондоні. Близько 200 британських таеквондистів відвідали семінар. Катерина Соловей проводила тренування з тренером ВСТ  Вікторією Соколовською, яка була асистеном та перекладачем Катерини. "Організаторам сподобались семінари нашої легенди Таеквон-До, тому вони забронювали наступний семінар з Катериною на наступний рік, який відбудеться у Лондоні 10-11 жовтня 2015 року - зазаначив тренер чемпіонки Олег Соловей.

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.