IMG 4196 401x267

     

       На початку нового року з метою формування суддівської колегії Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, підвищення кваліфікації суддів та розвитку Таеквон-До в Україні, 21-22 лютого в Івано-Франківську та Києві пройшли планові суддівські семінари ВСТ.

 

     21 січня в м. Івано-Франківськ відбувся суддівський семінар для західних областей України.  В семінарі прийняли участь близько 50 суддів з Львівської, Рівненської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. 

      22 січня був проведений суддівський семінар в м. Києві в якому взяли участь 57 спортсменів, серед яких члени ВСТ від 14 років, тренери, діючі судді та кандидати у судді прослухали програму семінару з наступних питань: індивідуальний туль і спаринг, робота центрального рефері та робота головного журі.  

Ivano Frankovsk 401x301     

IMG 4211 401x267      

IMG 4233 401x267

                    На фото: Ірина Кузнецова, голова Суддівської колегії ВСТ

      Семінари проводила голова суддівської колегії Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, суддя міжнародної категорії «А», володар чорного поясу 5 дан, Кузнецова Ірина Юріївна. 

    Кожен учасник, який брав участь у суддівському семінарі отримав сертифікат. Учасники, які проходили навчання вперше, отримали посвідчення, наявність яких дозволить обслуговувати змагання національного та регіонального рівнів – кубоки, чемпіонати,туніри ВСТ.

    "Ми позіціонуємо суддю як незалежного фахівця з Таеквон-До, який за своїми морально-діловими якостями здатний об'єктивно оцінити виступ спортсмена на змаганнях. Будь-яке рішення судді повино гідно сприйматись спортсменом та його тренером і стимулювати такий тандем на подальший розвиток. Ми прагнемо виховувати суддів у дусі справедливості та відповідальності за доручену справу, бути принциповим, чесним і об'єктивним при винесенні суддівських рішень" - зазначив президент ВСТ Валентин Зорба.

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.