афиша 1

 

 

     10-12 липня 2015 року, Катерина Соловей провела спаринг-семінар в Ірландіі. Щороку, до літнього табору Федерація ТКД Ірландії запрошує різних зірок таеквон-до, і цьогоріч вони запросили українську зірку таеквон-до, заслуженного майстра спорту Украіни, 2-х кратну чемпіонку світу з Таеквон-До, багаторазову чемпіонку Європи та володаря Кубку Європи з Таеквон-До Катерину Соловей.

 

 

 

    Асистувала нашій чемпіонці  Вікторія Соколовська з якою вони разом тренуються. За три дні дівчата провели 13 тренувань в трьох різних групах. В семінарі прийняли участь понад 100 ірландських таеквондистів, з них 5 спортсменів - володарів 7 дану. Наступний семінар Катя проведе в серпні місяці  в Чехіі, а у вересні Катерину чекатимуть в Англіі.

image4

image5

 image3

image8

груп катя 7

груп 2

 За матеріалами ВСТ

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.