афиша 1

 

 

     10-12 липня 2015 року, Катерина Соловей провела спаринг-семінар в Ірландіі. Щороку, до літнього табору Федерація ТКД Ірландії запрошує різних зірок таеквон-до, і цьогоріч вони запросили українську зірку таеквон-до, заслуженного майстра спорту Украіни, 2-х кратну чемпіонку світу з Таеквон-До, багаторазову чемпіонку Європи та володаря Кубку Європи з Таеквон-До Катерину Соловей.

 

 

 

    Асистувала нашій чемпіонці  Вікторія Соколовська з якою вони разом тренуються. За три дні дівчата провели 13 тренувань в трьох різних групах. В семінарі прийняли участь понад 100 ірландських таеквондистів, з них 5 спортсменів - володарів 7 дану. Наступний семінар Катя проведе в серпні місяці  в Чехіі, а у вересні Катерину чекатимуть в Англіі.

image4

image5

 image3

image8

груп катя 7

груп 2

 За матеріалами ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.