sydsem17 лютого 2016 року у місіті Харків відбулася третя частина І-го Суддівського семінару Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. У навчаннях взяли участь  таеквондисти Харківського та Запорізького обласних осередків ВСТ. Семінар проводила голова Суддівської колегії ВСТ, суддя міжнародної категорії "А" Ірина Кузнецова.

 

  Теоретичні та практичні знання отримали 40 спортсменів ВСТ. По закінченню семінару усім присутнім вручено сертифікати, які дозволяють його власнику брати участь у спортивних заходах ВСТ в якості судді.

sydsem2

                                         

              На фото: учасники семінару в процесі теоретичної підготовки

sydsem4

                                               На фото: учасники семінару при виконанні практичних вправ 

sydsem1

                                                                      На фото: учасники суддівського семінару

      "У Харкові відбулась третя частина І-го суддівського семінару ВСТ, яка складалась з трьох частин (раніше семінари проводились у м. Івано-Франківську та м. Києві). На семінарі присутні отримали інформацію про нововедення у правилах суддівстві та відточили технічні прийоми" - зазначили голова Суддівської колегії ВСТ Ірина Кузнецова. Також, увага присутніх акцентувалась на об'єктивному оцінюванні рівня майстерності спортсменів і відповідальному ставлені до виконання своїх обовязків. Приємно те, що з кожним роком все більше спортсменів виявляють бажання спробувати себе у якості судді, бажають отримувати нові знання і розвиватися. За результатами трьох етапів семінару буде сформовано Суддівський корпус ВСТ до якого увійдуть найпідготовленіши таеквондисти ВСТ - додала Ірина Кузнецова. 

      Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлю подяку голові Суддівської колегії ВСТ, судді міжнародної категорії "А" Ірині Юріївні Кузнецовій за професіоналізм та самовіддану працю при проведенні трьох етапів судівського семінару.

 

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко, фото - Харківський міський осередок ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.