afsemikiev

     

      31 січня 2016 року у місіті Києві відбулася друга частина І-го Суддівського семінару Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. У навчаннях взяли участь спортсмени Київського міського та Вінницького осередків ВСТ. Семінар проводила голова Суддівської колегії ВСТ, суддя міжнародної категорії "А" Ірина Кузнецова.

 

 

 

      Теоретичні та практичні знання отримали 19 спортсменів ВСТ. Після семінару до Суддівського корпусу ВСТ було прийнято 8 новачків, якім в урочистій обстановці вручено посвідчення судді ВСТ. Усі учасники семінару отримали сертифікати, які дозволяють його власнику брати участь у спортивних заходах ВСТ в якості судді.

semikiev2

                                                                                              На фото: учасники семінару

semikiev3

                                                На фото: вивчення спортсменами теоретичної частини семінару

semikiev16

 

Матеріал підготовлено: Ганною Костенко, фото - Київський міський осередок ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.