вім бос сонкал 

 

         9 листопада 2013 року в місті Києві відбувся 4-й Всеукраїнський семінар з Таеквон-До. Вперше, Україну з дводенним візитом відвідав директор Міжнародної Федерації Такевон-До Гранд Майстер Вім Бос, 9 дан (Італія). Програмою візиту керівника міжнародної організації передбачалось ознайомлення з діяльністю Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, як офіційного представника Міжнародної Федерації Таеквон-До в Україні, оцінка рівня майстерності тренерського складу ВСТ та проведення технічного семінару.     

 

 

 

       logo2

         У семінарі прийняли участь таеквондисти Волинського, Дніпропетровського, Запорізького, Закарпатського, Івано-Франківського, Київського обласного, Київського міського, Кіровоградського, Кримського, Львівського, Севастопольського, Харківського, Рівненського та Чернівецького місевих осередків ВСТ. Також семінар відвідали таеквондисти з Росії, Грузії, Молдови та Італії. Всього у спортивному заході взяли участь 108 таеквондистів з 5-ти країн Європи. Семінар об'єднав таеквондистів усіх вікових категорії: дітей, юніорів та дорослих.

зал построение

       Семінар проводився Гранд Майстром Вім Босом за власною авторською методикою.Програма семінару складалась з трьох частин: базової техніки, техніки спортивного спарингу та теоретичної частини (філософія таеквон-до). Асистував Гранд Майстру його учень, головний тренер збірної команди Італії Леандро Ягер, 6-дан.

Вім Бос Ягер

 На фото: Гранд Майстер Вім Бос демонструє прийом самозахисту, асистує - Леандро Ягер

 

Вім Бос та Тімоті

       На фото: Гранд Майстер Вім Бос демонструє прямий удар рукою, асистує - Тімоті Бос (син Гранд Майстра) 

 

       У підтвердження практичності філософії таеквон-до, як способу життя у гармонії души і тіла, Гранд Майстер Вім Бос на власному прикладі продемонстрував свою фізичну підготовку. Усі присутні  пересвідчились, що незважаючи на свій поважний вік, Гранд Майстер перебуває у відмінній фізичній формі і доброму настрої. Цього ж Вім Бос зажадав і від усіх українських тренерів.

 

бос стойка 

 вім бос шпагат

 

 

учні

       Для України цей семінар став знаковим ще й тому, що одночасно у спортивній залі тренувались чотири чинних чемпіони світу 2013 року - Катерина Соловей та Іван Грищук (Україна), Тімоті Бос (Італія) та Катерина Козачкова (Росія). Вперше наші спортсмени мали можливість живого спілкування та навчання в команді з зірками таеквон-до світового рівня - зазначив головний тренер збірної команди України Олег Соловей.

 

чемпіони світу

 На фото з ліва на право: головний тренер збірної Італії Леандро Ягер, головний тренер збірної України Олег Соловей, Директор Міжнародної Федерації Таеквон-До Гранд Майстер Вім Бос, президент ВСТ Валентин Зорба, чемпіони світу - 2013: Катерина Соловей (Україна), Катерина Козачкова (Росія), Тімоті Бос (Італія), Іван Грищук (Україна)

 

Бос и две Кати 

На фото з ліва на право: Катерина Козачкова, Гранд Майстер Вім Бос, Катерина Соловей

       На урочистому закритті Гранд Майстер Вім Бос відмітив позитивну атмосферу, яка царила на семінарі, жагу спортсменів до нових знань та бажання розвиватись. Гранд Майстер подякував керівництву ВСТ за  дисципліну та високий рівень організації спортивного заходу. По закінченню семнару усі учасники отримали памятні сертифікати з власним автографом Гранд Майстра Вім Боса.

 загальне фото

 На фото: учасники 4-го семінару з Таеквон-До

        - Я задоволений організацією роботи у Всеукраїнському Союзі Таеквон-До, рівнем майстерності українських тренерів та учнів - зазначив директор МФТ Гранд Майстер Вім Бос. - Найголовніше, я побачив велике прагнення українських спортсменів розвиватись, бажання керівництва ВСТ створювати належні умови не лише для досягення спортивних результатів та всебчного розвитку особистостей. В Україні є потенціал - додав Гран Майстер Вім Бос.  

Пісял закінчення офіційної частини перебування в Україні директора МФТ Гранд Майстра Вім Боса, нашим гостям було запропоновано ознайомчу екскурсію по історико-культурним місцям столиці України.

екскурс

 

Матеріал підготувала: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Віталія Орлова.

Прим: більше фото та відео у розділі "Галерея"

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.