1 1

 

14 грудня в м. Мінськ, Білорусія пройшов спаринг-семінар з Олегом, Катериною та Віталієм Соловей для спортсменів Білоруської Республіканської Організації Таеквон-До. Семінар пройшов в 2 епати: навчальна частина для молодшої, а потім для старшої групи, що дозволило спрямувати програму заходу на певну аудиторію. Всі учасники заходу отримали максимум задоволення від індивідуального підходу, чудової атмосфери та незабутньої програми!

 

 

 

 

Олег Соловей - заслужений тренер України, головний тренер Національної збірної України з Таеквон-До. Катерина Соловей - заслужений майстер спорту України, 2-разова чемпіонка світу, 2-разова переможниця кубку світу, 9-разова чемпіонка Європи з Таеквон-До. Віталій Соловей - майстер спорту України, 3-разовий чемпіон світу, 4-разовий чемпіон Європи, переможець кубку світу та Європи з Таеквон-До. 

 3 1

1

2

photo 2019 12 19 20 44 09

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.