3

 

13 лютого в програмі Zoom відбувся он-лайн спаринг семінар сім'ї Соловей. Сім'я Соловей відомі у всьому світі завдяки своїм досягненням в спарингу: Катя і Віталій - багаторазові чемпіони світу і Європи, Олег як тренер виховав десятки чемпіонів світу і Європи. В семінарі прийняли участь 268 спортменів з 44 країн світу.

 

 

Спеціальними гостями на семінарі були Гранд майстер Хектор Марано (Аргентина), Гранд майстер Вім Бос (Італія) та президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба. 

Семінар тривалістю більше 2 годин з короткою паузою проходив на російській і англійській мові. Під час тренувань українські таеквондисти продемонстрували роботу над дистанцією, тренування з ракетками, резинками, роботу в парах в захисному спорядженні та з групою людей.

изображение viber 2021 02 18 14 39 42

11

2

7

6

5

4

9

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.