Cоловей

13 лютого 2021 року о 16-00 за середньо-європейским часом відбудеться міжнародний он-лайн семінар, який будуть проводити зірки світового Таеквон-До - сім'я Солов'їв з України.

Олег Соловей, VI дан - головний тренер збірної команди України з Таеквон-До, який виховав ціле покоління чемпіонів та володарів кубків світу і Європи з Таеквон-До. Соловей Катерина, V дан - 2-разова чемпіонка світу, 9-разова чемпіонка Європи, 2-разова переможниця кубку світу та 2-разова переможниця кубку Європи. Віталій Соловей, IV дан - 3-разовий чемпіон світу, 4-разовий чемпіон Європи, переможець кубку світу та Європи. 

Для зручності всіх учасників спаринг-семінар буде проводитись англійською, іспанською та російською мовами. Реєстрація відкрита для усіх володарів кольорових та чорних поясів на сайті https://tkd-books.com/solovey-s-sparring-seminar/

Якщо хочеш бути кращим - тренуйся з кращими!  

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.