katia solovei main

 

Відбулась серія спаринг-семінарів Олега і Катерини Соловей, які вони проводили в Італії. Своєрідний спаринг-тур охопив чотири міста.

 

        - Під час туру ми провели спаринг-семінари у Венеції, Римі, Тоскані та Мілані - зазначив заслужений тренер України Олег Соловей. - Загалом наші семінари відвідали понад 200 італійських таеквондистів. Як завжди, на семінарах панувала тепла і відкрита атмосфера - додав Олег Соловей. Наступний семінар легендарне спортивне подружжя Соловей проведе у вересні, за океаном — в Буенос-Айресі, Аргентина. У жовтні заплановані семинарьскі заняття в столиці Великобританії Лондоні. Це вже не перший закордонний семінар наших титулованих спортсменів. Вони вже ділилися своєю майстерністю зі спортсменами Фінляндії, Швеції, Румунії, Угорщини, Грузії та Латвії

tkditaly07

tkditaly03

tkditaly04

tkditaly06

tkditaly05

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередка ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.