v9O4lpkM8rE

    18 вересня 2016 року, в місті Києві, на базі Київського міського осередку ВСТ, відбулася товариська зустріч таеквондистів спортивних клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та Глобальної Федерації Таеквон-До. У спортивному заході прийняло участь 40 спортсменів з клубів: "Кичко ТКД Клуб", "Макс Спорт", "Скорпіон" та "Тру Вей ТКД Клуб". Захід відбувся в рамках співпраці двох організацій, з метою популяризації таеквон-до в місті Києві та пропаганди здорового способу життя. odJrwKUPxss

BVhtVcgQRWo

 На фото з ліва на право: Ігор Максименко, Анастасія Свинар, Артем Кичко, Андрій Карчевський

v9O4lpkM8rE

                                           На фото: учасники товариської зустрічі

      "Переймати досвід і ділитися досвідом - з цим приходить майстерність - зазначив керівник Київського міського осередку ВСТ Артем Кичко. - Для цього ми зібралися попрацювати з новими спортсменами, попрацювати в нових умовах, новому залі, де все не так як зазвичай на тренуваннях. Кому не звикати, а для когось це щось нове. В любому випадку дітям така зміна обстановки іде на користь. Такі зустрічі дають досвід та впевненість в своїх силах. Адже як ще натренувати бійцівську стресостійкість? Тільки за допомогою таких дружніх клубних змагань. Незабаром нами заплановано наступна спариногова зустріч київських клубів, так як потрібно допомагати один одному розвивати майстерність. А перед Кубком Світу тим більше" - додав А.Кичко.

        Зустріч відбулась у дружній та теплій атмосфері. На сьогодні київські таеквондисти посилено готуються до участі у Кубку світу з Таеквон-До, який відбудеться у жовтні цього року в м. Будапешт, Угорщина.

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.