2

10 грудня в м. Івано-Франківськ відбулась чотирьохрічна звітна конференція міського голови у всіх галузях і нагородження провідних спеціалістів. В галузі фізичної культури та спорту кращою спортивною сім'єю міста була обрана сім'я Солов'їв, які напротязі багатьої років прославляють Україну та м. Івано-Франківськ у світі.

 

 

Олег Соловей - заслужений тренер України, головний тренер національної збірної команди України з Таеквон-До.

Катерина Соловей - заслужений майстер спорту України, 2-разова чемпіонка світу, 2-разова переможниця кубку світу, 9-разова чемпіонка Європи з Таеквон-До. 

Віталій Соловей - майстер спорту України, 3-разовий чемпіон світу, 4-разовий чемпіон Європи, переможець кубку світу та Європи. 

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків високо оцінив досягнення сім'ї Солов'їв, побажав подальших успіхів та щоб новий член сім'ї Валерія також досягла успіхів у Таеквон-До.

 2

1

3

4

 

 

За матеріаліми Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.