1 407x305

 

     

18.02.2017 р. в м. Харкові відбувся суддівський семінар Всеукраїнського союзу Таеквон-До, в якому взяли участь 30 суддів Харківського обласного осередку ВСТ. 

 

 

     Семінар проводила голова суддівської колегії ВСТ, суддя міжнародної категорії «А», володар чорного поясу 5 дан, Кузнецова Ірина Юріївна.

     Під час теоретичних та практичних занять учасники семінару освоїли курс, що складався з базових правил суддівства та останніх змін до них.

     Ірина Кузнецова висловила надію, що інформація і досвід, які отримали учасники на даному заході, в подальшому допоможе їм у спортивній, тренерськії і суддівській роботі, що сприятиме розвитку Таеквон-до в Україні і перемогам на міжнародній арені.

     2 407x305     3 407x305

 

     Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко. 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.