photo 5269236569779333592 x

 

 

13 січня відбувся Всеукраїнський суддівський семінар в якому взяли участь спортивні  ㅤ судді, тренери та спортсмени ВСТ загальною кількістю 200 учасників.

 

 

 

 

 

 13 січня відбувся Всеукраїнський суддівський семінар (он-лайн) в якому взяли участь спортивні судді, тренери та спортсмени ВСТ, загальною кількістю 200 учасників. ️

Традиційно новий спортивний рік у ВСТ починається саме з суддівського семінару.

На семінарі спортивні судді підвищили кваліфікацію з використання правил змагань з таеквон-До, що позитивно вплине на якість суддівства на Чемпіонаті України та чемпіонатах областей у 2024 році.

Також️️️, отримані знання стануть у нагоді спортсменам та їх тренерам, що зменшить кількість спірних моментів та додасть видовищності змаганням з таеквон-До.

Дякуємо голові Суддівського комітету ВСТ, судді міжнародної категорії "А" Вікторії Соколовській за корисні знання та  високий рівень проведення семінару.

 

 

MyCollages

 

3

 

4

 

5

 

6

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.