sHTUgcBtJ-w

          В період з 6 по 27 червня цього року, у селі Лючі, Івано-Франківської області відбувся черговий літній оздоровчий табір спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Табір розміщувався в горах Карпати та скаладався з двох заїздів по 10 днів кожний.

 

 

- Літній табір у Карпатах  вже стає традиційним і все більше популярним як у дітей так і у їх батьків - зазначив організатор заходу Олег Соловей. - Загалом у таборі прийняло участь більше 100 таеквондистів з Київа, Рівного, Ужгорода та Івано-Франківська - повідомив ЗТУ Олег Соловей. - Тренування проходили тричі на день, з ранку зарядка і відпрацювання базової техніки, з 12.00 години - крос в  гори, (дуже важкий маршрут), далі розтяжка. О 17.00 годині основне тренування. Крім цього,між тренуваннями проводились різні спортивні ігри,так що діти цілий день були зайняті. У вигляді відпочинку спортсмени здійснювали походи на вершину Карпат - додав Олег Соловей.

IMG 1152

IMG 1185

sHTUgcBtJ-w

карпаты лагерь

карпаты3

За матеріалами Івано-Фраківського обласного осередку ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.