images 3 

 

В період з 5 по 15 липня 2013 року, у місті Б'яла Подляска, Польща, відбувся 18-й центральний табір з Таеквон-До, в якому прийняло участь 250 спортсменів з 15 країн світу. Щорічний літній табір було організовано Всеєвропейською Федерацією Таеквон-До (A.E.T.F) . 

 

 

 Нашу країну на цьому заході представили спортсмени Харківського та Івано-Франківського обласних осередків ВСТ. Семінар проводили одни з найкращих тренерів світу: майстер Тадеуш Лобода (Польща), майстер Ежи Едут 7-дан (Польща) та 5-ти разовий чемпіон світу і 20-ти разовий чемпіон Європи, майстер Ярослав Суска, 6 дан (Польща).

poltabir78

             poland77             

На фото: учасники літнього табору разом з президентом Всеєвропейської Федерації Таеквон-До (A.E.T.F) майстром Тадеушем Лободою (у центрі)

                       syska-solo7

                                                             На фото: Ярослав Суска (Польща) та Катерина Соловей (Україна)

poland73        

                       skpol7

Матеріал підготувала: власний кореспондент Ганна Костенко.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.