af1

     В період з 22 по 31 серпня цього року в селі Яблуниця, Яремчанського району, Івано-Франківської області, на спортивній базі спортклубу"Лідер" Івано-Франківського обласного осередку, відбулися навчально-тренувальні збори "ITF FIGHT EVOLUTION SUMMER CAMP by Katya and Oleg Solovey". В тренувальному таборі прийняли участь спортсмени з 11 країн: Франції, Бельгії, Ірландії, Чехії, Словакіі, Росії, Латвії, Молдови, Угорщини, Швеції та України.

 

 

 

zag1

                                                              На фото: учасники міжнародного табору


      Тренування проводив заслужений тренер України, тренер збірної України з Таеквон-До Олег Соловей, 6 дан, який виховав 5 чемпіонів світу і 10 чемпіонів Європи. Асистувала йому багаторазова чемпіонка світу та Європи з таеквон-до, заслужений майстер спорту України Катерина Соловей.

5 6

7  image8

4

                                                       На фото: 9-ть чемпіонів світу з Таеквон-До

3

                                                   На фото: європейські гості в українському вбранні

2

zag2

                                                На фото: учасники літнього табору в Карпатах

      "Ці збори по справжньому стали зірковими, тому що в них прийняли участь 9 чемпіонів світу з Ірландії: Люк Вудс, Ростік Іванчук, Люк МакГред, Льюіс МакГхек, з Угорщини: Норберт Різмаєр, з України; Катерина та Віталій Соловей, Іван Грищук і Данило Демчишин і декілька чемпіонів Європи, а також три чоловіки володари 6 дану, один володар 5 дану і двоє володарів 4 дану. По мимо трьох разових, важких тренувань закордонні гості відвідали Буковель, Яремчу, була організована екскурсія на квадроциклах Карпатами. Ці збори були одним з етапів підготовки до Кубку світу з Таеквон-До, який відбудеться в на прикінці жовтня в Будапешті, Угорщіни. В наступному 2017 році відбудуться такі самі тренувальні збори, в цей самий період з 22 по 31 серпня" - зазначив Олег Соловей.

 

Матеріал підготовлено: Івано-Франківський обласний осередок

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.