maybutne 

 

В рамках національного соціального проекту «Здорова нація – майбутнє України»  Всеукраїнський Союз Таеквон-До організовував відпочинок  з метою оздоровленнядітей та дорослих в літньому таборі у Карпатах, в селі Люча Косівського району. 

 

   

 

В період з 6 по 28  червня поточного року,  діти та дорослі, перебували  на спортивній  базі «Смерічка», де проходив щорічний літній табір, який працюваву двох змінах: І зміна - з 6 по 16 червня ; ІІ зміна - з 17 по 28червня. У програмі відпочинку було враховано інтереси як прихільників таеквон-до так і звичайних любителів природи. Загалом у таборі взяли участь 75 спортсменів різного віку.

  «Крім триразових тренувань на день діти ходили в похід у гори, — розповідає керівник табору Олег Соловей. — Відбувалися різноманітні рухливі ігри, була екскурсія до Яремчі та «Буковелю. Діти та їх батьки залишилсиь задоволеними активним відпочинком. Крім цього, дітлахи набули досвіду поводження у горах». 

 

  

  DSC5474

  DSC5482

 DSC5059

 DSC5151

 

Матеріал підготувала: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.