image0

30 листопада -1 грудня в м. Ташкент, Узбекистан відбувся 2-й міжнародний турнір "Tashkent Open Star of East". В змаганнях прийняли участь понад 1000 учасників з 18 країн світу. Україна були представлена двома спортсменами Віталієм Соловей та Данилою Демчишиним, участь яких стала можливою завдяки особистій підтримці президента федерації Таеквон-До Узбекистана майстра Генадія Хана. 

 

 

За підсумками турніру наші спортсмени стали переможцями в своїх категоріях. Віталій виборов 1 місце у ваговій категорії -63 кг серед дорослих, а Данило - золото у категорії -85 кг. Обидва спортсмени тренуються в ДЮСШ №1, м. Івано-Франківськ під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов'я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей. Вітаємо спортсменів та їх тренера Олега Солов'я з підтвердження статусу найкращих на головних змаганнях Сходу!

В загально-командному заліку місця розподілись наступним чином: 1 місце - збірна Узбекистану, 2 місце - Японії, 3 місце - Киргизстану. 

image3

image4

2

1

image0

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.