AkDnbSPOwBc

     

     24-25 вересня 2016 року, в місті Люблін, Польща, пройшли Міжнародні інструкторські курси за програмою “Taekwon-Do KIDS” - методика та виховання дітей. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цьому семінарі представили тренери Київського та Харківського осередків ВСТ: Кичко Артем, Омеляненко Яна та Омеляненко Дмитро. Програму курсів викладав один із авторів проекту - Майстер Донато Нардіззі, VIII-дан, Лондон, Англія.

  

     Під час проходження курсу були розглянуті наступні питання: Теоретичні питання в області психології дітей; основні принципи ТКД інтерпретовані під дитячу психологію; варіанти правильного виховання дітей батьками та їх вплив на дітей під час занять; основи та принципи поводження дітей під час зустрічі з незнайомцем; система оцінювання та заохочування дітей під час занять; проблема адаптацій дітей до суспільства у сучасному світі; проблема взаємовідносин “батьки-діти”; рухливі ігри з метою розвитку фізичної активності дитини; підготовка дитини до першої атестації на кольоровий пояс.

frNmWGJ0RWM

GUv6lkiBd08

AkDnbSPOwBc

PPEfeILgrjk

BihgaGsnEe8

     По закінченню Курсів всі присутні інструктори отримали номерні сертифікати.

    Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює вдячність за організацію та проведення Курсів такого рівня - Польській Асоціації Таеквон-До (Polish Taekwon-Do Association), а також вдячність перекладачу СК “Кичко ТКД Клуб” Баданіній Юні - за прямий переклад з англійської мови та допомогу у комунікації з Мастером Донато Нардіззі.

 

Матеріал підготовлено: Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.