1

 

 

Є речі поза нашим контролем. Ситуація з карантином внаслідок розповсюдження covid-19 змусила спортсменів зупинити участь у змаганнях та реальні тренування, але не припинити спортивний процес взагалі. Індивідуальні та групові заняття з Таеквон-До в усіх осередках ВСТ відбувались он-лайн за допомогою програми Zoom. А спортивний клуб Київського міського осередку ВСТ "Kychko Team" навіть провів он-лайн чемпіонат з Таеквон-До в розділі Туль.

 

 

 

Тренера та спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До доказали, що у будь-якій життєвій ситуції потрібно не втрачати позитивний настрій та здоровий дух.

Висловлюємо велику подяку нашим інструкторам за нелегку працю, віддане ставлення до своїх обов'язків та бажаємо успішного літнього тренувального сезону 2020!

2

3

5

1

4

6

 

 

 

За матеріалами обласних осередків ВСТ

 

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.