IMG 1809

          З 4 по 13 липня цього року, в місті Люблін, Польща, відбувся 19-й Європейський табір Таеквон-До-2014. Спортивний захід організовано Всеєвропейською Федерацією Таеквон-До (А.E.T.F.) під керівництвом її президента майстра Тадеуша Лободи. Україну на цьому заході представили п’ять спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, це: Кичко Артем, 2-дан, Соловей Віталий, 2-дан, Демчишин Данило,1-дан, Демчишин Руслан,1-дан та Димашок Юлія, 1-дан.

 

 

Програма заходів включала навчання молодших спортсменів та удосконалення навичок у досвідчених таеквондистів. Учасників табору було поділено на 4-и групи. Основні зайняття проходили двічі на день, під керівництвом майстра Єжи Єдута, 7-дан.

IMG 1823

1-е основне тренувальне заняття було націлено на роботу в більш традиційному Таеквон-До: тулі, стойки, статика, удари руками, удари ногами, удари ногами в стрибку з місця та удари ногами в стрибку через перешкоди. В процесі занять це поєднувалось з роботою на маківарах в парах, із завданням на перевірку сили, швидкості, спритності та витримки.

2-е основне тренування було націлено на відпрацювання спариногової техніки. Робота в парах в повному спорядженні, в процесі якої партнери мінялись між собою в залежності від вагової категорії та статі противника,що змушувало спортсменів обирати особливості тактики в поєдинку, виключаючи можливість травмування один одного.

Упродовж дня спортсмени окрім 2-х тренувань мали змогу відвідувати майстер-класи по тулям, йогі, хосинсуль, плавати у басейні, грати у футбол, волейбол. Були організовані екскурсійні тури по містам Варшава та Люблін, де учасники побачили старовинну архітектуру та спробували польську кухню.

Ввечері бажаючи мали змогу отримати консультації по тулях у майстра Єжи Єдута, 7-дан та майстра Ярослава Суски, 7-дан.

- Майстер-класи по тулям від майстра Тадеуша Лободи були построєні таким чином, що навіть спортсмени, які не знали тулі на вищі дани, з легкістю відтворювали рухи Майстра і залишали їх в своїй пам’яті як строки з найулюбленіших віршів – зазначив учасник табору Артем Кичко. – Завдяки вміло організованим заняттям, більша частина учасників табору (чорні пояси) поліпшили свої навики та знання тулів. Найцікавіше те, що більшість учасників вивчили усі 24 туля Таеквон-До і на наступний рік матимуть змогу підтвердити вивчений матеріал – додав Артем.

tyli

- Особисто мене вразили заняття з Хосінсуль - поділився своїми враженнями учасник табору Данило Демчишин. – Ті хто побували на майстер-класі з самооборони можуть сміло гуляти по вулицях, тому що вони знають секрети того, як не допустити конфліктної ситуації, а у разі її неминучості нейтралізувати та знешкодити нападника таким чином, що після зустрічі з таеквондистом   кривдник зацікавиться мистецтвом Таеквон-До – весело додав Данило Демчишин.

- Після виснажливих тренувань на заняття з йоги до пана Андрія Козловського усі йшли із задоволенням – каже учасник табору Руслан Демчишин. – А після йоги тіло повністю відновлювалось і було підготовлено до нових навантажень. До занять з йоги я не міг собі уявити як гнеться моє тіло, мене це вразило – додав Руслан.

В цьому році, в таборі ТКД проводились змагання з плавання та баскетболу. Два наших спортсмени прийняли участь у змаганнях з плавання. Відзначився Данило Демчишин, який проплив дистанцію з найкращім результатом і отримав золоту медаль змагань.

IMG 1866

IMG 1809

Українські спортсмени - учасники Європейського табору ТКД-2014

Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлю подяку організаторам спортивного заходу та особисто презитенту А.Е.Т.F. Тадеушу Лободі за теплий прийом українських таеквондистів!

Матеріал підготовлено власним кореспондентом Ганною Костенко

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.