1

 

6 квітня в м. Будапешт відбувся міжнародний турнір з Таеквон-До "Top Ten Spirit Open", в якому прийняли участь 1100 учасників, що представляли 47 клубів з 10 країн: Австрія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Україна, Таджикистан, Румунія, Молдова, Угорщина, Словаччина, Англія. У загально-командному заліку Україна, що була представлена 5 спортивними клубами Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, зайняла 2 місце.

 

 

Всеукраїнський Союз Таеквон-До представляли 5 спортивних клубів: СК "Solovey Team" (м. Івано-Франківськ), СК "Legion" (м. Івано-Франківськ), СК "Kychko Team" (м. Київ), СК "True Way TKD Club" (м. Київ), СК "Торнадо" (м. Вінниця). У підсумку українські спортсмени завоювали 16 золотих, 13 срібних та 13 бронзових нагород. Вітаємо наших тренерів та їх команди з таким відмінним результатом! 

3

2

4

5

6

10

8

9

11

Копия 6

12

 

 

За матеріалами спортивних клубів ВСТ

 

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.