Житомир

 

19 травня в м. Рівне пройшла товариська зустріч спортивних клубів "Звягель Тім" (м. Новоград-Волинський, Житомирський обласний осередок ВСТ) та "Червоний скорпіон" (м. Рівне, Рівненський обласний осередок ВСТ).

 

 

Товариська зустріч проходила в розділі спаринг. Рівненський обласний осередок представляли 17 спортсменів, Житомирський обласний осередок - 15 спортсменів. Юні таеквондисти отримати практичний досвід спарингу з новими суперниками та підготувались до атестацій на кольорові пояси, що будуть проводитись в осередках в травні 2018 року.

Житомир

 

 

За матеріалами обласних осередків ВСТ.

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.