ce46da15 f569 4213 a6c3 12748c7894a7 1

11-13 жовтня в місті Цеханов, Польща, відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До "Mazovia   Masters Cup", який зібрав 544 учасників та 55 клубів з 6 країн Європи.

Україну на цих змаганнях представили спортсмени з 3 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До (Тернопільська, Черкаська області та місто Київ).

32 медалі: 10 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей -  з таким результатом Україна здобула 2-е загальнокомандне місце.

Першими стали господарі турніру - Польща  третіми -  Швеція .

За кількістю здобутих медалей, кращими серед українських клубів стали вихованці СК «Top Team" (м.Черкаси) під керівництвом Євгенія Грицая та Влада Миколаєнка.

Спортсмени національної збірної команди України, які стали призерами в індивідуальних змаганнях:

Тарасенко Наталія, юніори, спеціальна техніка;

Стефанська Олександра, юніори, -50 кг, спаринг.

462704540 1940358996469641 2853550636040278459 n

462852813 1940359186469622 7468295622460232627 n

2 місце:

Нестер Єва, юнаки, формальні вправи;

Коврижкін Іван, юнаки, формальні вправи;

Тищенко Максим, юнаки, - 50 кг, спаринг;

Сагайдак Катерина, юніори, -54 кг, спаринг.

Петровський Андрій, юнаки, - 68 кг. спаринг;

Кучеренко Матвій, юнаки, спеціальна техніка.

463311813 1940359149802959 4453838043602089008 n

463081880 1940358959802978 711609489159016042 n

463106796 1940358863136321 1319693509972271886 n

За рішенням Організаційного комітету турніра, Тарасенко Наталія отримала приз в номінації "Найкраща юначка турніру".

Вітаємо спортсменів та тренерів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з високими досягненнями.

Дякуємо команді Міністерства молоді та спорту України за  можливість змагатися на міжнародній спортивній арені і своїми перемогами прославляти Україну!!!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.