Taekwon-do Cup emblem 2013

 

  13-15 грудня 2013 року, в місті Одеса, відбулись змагання на Кубок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь 215 найпідготовленіших таеквондистів з 11 обласних осередків ВСТ: Дніпропетровського, Запорізького, Івано-Франківського, Київського обласного, Київського міського, Кіровоградського, Кримського республіканського, Одеського, Рівненського, Харківського та Чернівецького місцевих осередків. Також у заходах прийняли участь таеквондисти з Молдови та Болгарії. 

 

 

- Змагання проходили з двох видів програми: спаринг і формальні вправи (туль), в індивідуальній та командній першості - зазначила головний суддя змагань Ірина Кузнецова. - Кожен таеквондист доклав максимум зусиль та проявив свої найкращі спортивні та моральні якості. Найсильніші були нагороджені пам’ятними дипломами та медалями. Кожен регіон має своїх чемпіонів. У командній першості зі спарингу першими стали спортсмени з Івано-Франківська, а у першості з формальних вправ –таеквондисти з Харкова. Командні змагання – це дуже трудний і відповідальний іспит для кожного, який потребує великої відваги та самопожертви - додала Ірина Кузнецова. 

За підсумками змагань у найзапеклішій боротьбі Кубок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До вибороли Харківські спортсмени, випередивши фаворитів змагань Івано-Франківських таеквондистів за загальною кількістю здобутих медалей. Третіми на цьому турнірі стали молдавські спортсмени. 

Підсумкова таблиця трійки призерів змагань має наступний вигляд:

місце

команда

медалі

   

золото

срібло

бронза

всього

І

Харківський осередок

13

12

20

45

ІІ

Івано-Франківський осередок

13

10

11

34

ІІІ

збірна Молдови

12

8

10

30

 

pruzu

На фото: призи та дипломи переможцям змагань

ditu

 На фото: учасники змагань серед дітей

 

spar1

На фото: поєдинок юних таеквондистів

 

spar2

На фото: поєдинок дорослих таеквондистів

 

tul

На фото: демонстрація техніки таеквон-до (туль)

 

Charkiv

На фото: переможці Кубку України-2013 команда Харківського обласного осередку (Кузнецова І.Ю.)

 

Iv-Frank

На фото: команда Івано-Франківського обласного осередку (Соловей О.Я.)

 

 Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює подяку тренерам, батькам та усім вболівальникам за активну участь у створенні свята для наших дітей.

Особливу подяку висловлюємо команді Одеського обласного осередку ВСТ та особисто її керівнику Джигі Віталію Івановичу за організацію спортивного заходу на високому рівні та теплий прийом учасників всеукраїнських змагань. 

 

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Віталій Орлов.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.