7iaV4-cCC5w

Українські таеквондисти успішно виступають на чемпiонаті свiту з Таеквон-До-2015. Вже на сьогоднi у скарбничцi нашої зібрної двi золотi нагороди i oдна бронзова! 

 

 

26 травня вiдбулось урочисте вiдкриття Чемпiонату свiту-2015. За своєю постановкою це було неймовiрне видовище зі спецефектами та трюками.

gXZRhww2FCE

tkd truk

За результатами трьох днiв змагань нашi спортсмени здобули наступні результати:

27 травня: в другий день змагань у нашiй командi вдало розпочав Вiталiй Соловей.  Вiталiй перемiг у п'яти поєдинках, а у фiналi здолав чинного чемпiонa свiту  з таеквон-до словенця Перелозник Алiна.

solo1

solo3 

Вiтаємо родину Соловей з найвищiм досягнеям у спортi - золотом чемпiонату свiту.

28 травня: в третій день змагань  Іван Грищук, у роздiлi спарринг, у ваговій категорії -78 кг.переміг у чотирьох поєдинках, але в п'ятому - півфінальному поєдинку поступився Колінсу Адольфсу з Німечини. Результат - бронза чемпіонату світу. До слова, німець у фіналі впевненно переміг Канадця і став переможцем. Павло Замятін переміг у трьох поєдинках, а у чвертьфіналі поступився Канадцю. Артем Кичко у ваговій категорії -70 кг.в першому поєдинку впевненно здолав спорсмена з Пуерто-Ріко. але в наступному поступився Словенцю. В своїх перших поєдинках Артем Белов (-85 кг.) поступився Болгарину, а Никіта Орлов - Словенцю.

sbirn5

Тетяна Войтович впевнено перемогла у двох поєдинках таеквондисток з Англії та Аргентини, але, нажаль, в чвертфіналі у рівній боротьбі (до першої технічної дії) поступилась польській спортсменці Ілоні Дзяла.

 VoTat

29 травня: в четвертий день змагань  Данило Демчишин став чемпіоном світу у ваговій категорії до 75 кілограмів, серед юніорів, в якій змагались 38 спортсменів. У шести поєдинках Данило переміг спортсменів з Аргентини, Уругваю, Австралії, Італії та Польщі, а у фіналі знову переміг аргентинця. Рідний брат Данила - Руслан Демчишин у ваговій категорії до 56 кг., серед юніорів, переміг таеквондистів з Польщі та Ірландії, але в третьому поєдинку поступився росіянину.  Серед жінок, Олександра Бебешко перемогла спортсменку з Чехії, але в наступному поєдинку поступилась спортсментці з Киргистану.

azLo1UsT0P4   

    kGk0ir3AQ-4

1kXVKq7TatY  

На сьогодні у скарбничці нашої збірної два золота і одна бронза.

Завтра, в останній день чемпіонату, наша збірна буде змагатись у командному спаррингу серед  26 команд.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам!!!

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.