3

 

 

     

      19 березня 2017 року у Києві відбувся Відкритий чемпіонат м. Києва ВСТ серед дітей, кадетів та юнаків з Таеквон-До у наступних дисциплінах: туль, спеціальна техніка, спаринг. Кількість учасників досягла 120 осіб.

 

   

 

 

Протистояння на даянзі були між 5 клубами: СК "Кичко ТКД Клуб", СК "Макс Спорт", СК "Тру Вей ТКД Клуб", СК "Скорпіон", СК "Вулкан".

Паралельно проходили змагання серед новачків, тих, хто вперше встав на шлях Таеквон-До. Малеча показала себе в розділах туль та спец.техніка. А головне, вони надихалися виступами старшого покоління таеквондистів, отже всі залишились задоволеними.

6 500x332 

4 500x332 

3 500x332

На урочистому відкритті глядачі побачили маленьку програму від СК "Скорпіон", в якій спортсменами клубу за короткий час було розкрито майже усі розділи Таеквон-До. Показовий виступ є невід"ємною частиною змагань, адже саме він додає драйву і креативу в розумінні і розкритті такого Величного бойового мистецтва як Таеквон-До.

Головним суддею змагань був Голова Київського міського осередку ВСТ Кичко Артем Валерійович.

1 500x333   2 500x375

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.