соловей катя

 

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, за вагомий внесок у популяризацію та розвиток фізичної культури і спорту на Прикаратті, ведучого спортсмена Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, заслуженного майстра спорту України, багаторазову чемпіонку світу і Європи Катерину Геннадієвну Соловей нагороджено відзнакою Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

 

  

FullSizeRender

IMG 6250

 

Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає Катерину Соловей з почесною відзнакою! Бажаємо нових сил, енергії та творчого надхнення! 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.