wordtkd2013 

 

 Сьогодні, 23 жовтня 2013 року в місті Бенідорм, Іспанія, стартував Чемпіонат Світу з Таеквон-До серед юніорів та дорослих. Заходи організовані Міжнародною Федерацією Таеквон-До. У змаганнях приймають участь 1044 таеквондистів з 58 країн світу. Нашу країну на цих заходах представляють 10 найпідготвленіших спортсменів  Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та два судді міжнародного класу.

 

 

 

          20 жовтня наша збірна вилетіла до Іспанії. Як зазначив наставник збірної Олег Соловей, цьогоріч команда прибуде до місця проведення змагань завчасно, щоб мати декілька днів для адаптації до клімату Іспаніїї та  психологічного настрою на боротьбу. Крім цього, програмою заходів заплановані  екскурсії та ознайомлення з культурою та побутом Іспанії.

        vhxHKnI

                                                 Збірна команда України в аеропорту перед вилітом до Іспанії

            Бажаємо нашим спортсменам успішного виступу та перемоги!

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.