1

 

З 4 по 19 вересня пройшов Чемпіонат світу з Таеквон-До з формальних справ, організований Міжнародною Федерацією Таеквон-До, в якому взяли участь 473 учасника з 35 країн світу. Україну на цих змаганнях представляла офіційна делегація у складі 2 тренерів та 10 спортменів.

 

 

 

За результатами змагань на Чемпіонаті світу з Таеквон-До у командному розділі жіноча команда у складі спортменок юніорок з Івано-Франківська посіла 3 місце. Вітаємо спортменок Чеків Кіру, Приймак Лідію, Сіроквашу Анну, Соловей Софію, Залівадну Софію та їх тренерів Соловей Катерину, Соловей Олега та Кузнецову Ірину з успішим виступом.

 2

3нк

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.