World Cup 2016

З 12 по 16 жовтня 2016 року в Будапешті, Угорщіна, відбувся 6-й Кубок світу з Таеквон-До, в  якому прийняли участь 1 850 учасників з 240 спортивних клубів 58 країн світу. За підсумками змагань українські клуби вибороли 16 медалей: 5 - золотих, 5 - срібних та 6 - бронзових. В загальному заліку Україна зайняла почесне 12 місце серед 58 країн світу.

fotoukr1

На фото: спортсмени і тренери українських клубів - учасники Кубку світу з Таеквон-До -2016

"Кубок світу це клубні змагання в яких прийняли участь збірні команди клубів зі всього світу. Всеукраїнський Союз Таеквон-До представили 5 клубів: СК "Лідер" (м. Івано-Франківськ), СК "Макс Спорт" (м. Київ), СК «Тру Вей Таеквон-До Клуб» (м. Київ), СК «Кичко Таеквон-До Клуб» (м. Київ), СК "Прайд" (м. Харків)  та спортсмени Кіровоградського, Львівського та Рівненського обласних осередків ВСТ "- зазначив віце-президент ВСТ Олег Соловей.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:
СК "Лідер" (м. Івано-Франківськ, тренери Олег та Катерина Соловей)
Віталій Соловей - 1 місце, вагова категорія -56 кг.серед юніорів(чорні пояси);
Вікторія Станко - 1 місце,вагова категорія - 55 кг.серед юніорок(синій-червоний пояс);
Артур Кузьмін - 1 місце,.вагова категорія -52 кг.серед кадетів(синій-червоний пояс);
Вікторія Станко - 2 місце,.спец-техніка серед юніорок;
Руслан Демчишин - 2 місце,.вагова категорія -75 кг.серед юніорів(чорні пояси);
Щудло Сергій - 2 місце,вагова категорія +75 кг.серед юніорів (чорні пояси);
Данило Демчишин  - 3 місце,.вагова категорія -85 кг.серед дорослих (чорні пояси);
Дмитро Приймак  - 3 місце,.вагова категорія -62 кг.серед юніорів (синій-червоний пояс);
Марко Бойчук  - 3 місце,.серед юніорів(синій-червоний пояс);
Ілля Іванюк  - 3 місце,.вагова категорія - 52 кг.серед юніорів (синій-червоний пояс).

"З результатом 3 золоті, 4 срібні і 4 бронзові медалі клуб "Лідер" зайняв 2 загально-командне місце у віковій категорії серед юніорів і 12-13 загально-командні місце серед всіх вікових категорій серед 240 клубів світу" - зазначив Олег Соловей.

СК "Пайд" (м. Харків, тренер Ірина Кузнецова)
Ткаченко Богдан - 1 місце, 75 кг юніоры красные пояси;
Копернак Єлизавета - 2 місце, +45кг, 12-14 років, червоні пояси;
Сабокарь Сергій - 3 місце, +75 кг юніори, червоні пояси.

СК "Макс Спорт" (м. Київ, тренер Ігор Максименко)
Єгор Євсєєв -  3 місце, спарринг, 12-14 років, вагова категорія -45 кг, чорні пояси

СК «Тру Вей Таеквон-До Клуб» (м. Київ, тренер Анастасія Свинар)
Шклярчук Наталія -1 місце, спаринг, червоно-сині пояси, 55 кг (старші дорослі)
Цибенко Галина - 2 місце, спаринг, категория червоно-сині пояси, 75 кг (дорослі 18-35 років).

Командний спаринг серед юніорів, склад команди:
Віталій Соловей; Руслан Демчишин; Бойчук Марко; Щудло Сергій; Третяк Ростислав; Фоя Нестор.
"Слід зазначити, що до фіналу наші хлопці перемогли збірні команди Росіі, Аргентини, Польщі, а у в фіналі з рахунком 8:9 програли таеквондистам з Білорусії" - зазаначив головний тренер команди Олег Соловей

pra2

На фото: таеквондисти СК "Прайд" (м. Харків) зі своїм наставником Іриною Кузнецовою

f9 comspar

На фото: українська команда зі спарингу серед юніорів стала срібним призером Кубку світу - 2016

fFran7

На фото: таеквондисти СК ""Лідер" (м. Івано-Франківськ) з наставниками Олегом та Катериною Соловей

Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає наших спортсменів - учасників Кубку світу з Таеквон-До-2016 з перемогою!

Пишаємось Вашими здобутками! Кожен з Вас своєю працею та бажанням перемоги зробив особистий внесок у популяризацію таеквон-до та підвищення авторитету українського таеквон-до у світі.

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.