1

Шановні наші Тренери, Спортсмени і Батьки спортсменів!

Вітаємо Вас з Новим 2024 роком!

2023 рік став найуспішнішим за 18-річну історію Українського Таеквон-До. Майстерність українських таеквондистів визнав весь світ!!! Ми стали сильнішими!

Щиро дякуємо кожному з Вас за особистий вклад у розвиток Таеквон-До, вірність нашій справі, за бажання перемагати і своїми перемогами демонструвати всьому світу незламність духу і силу Українського народу!!! Особлива вдячність і низький уклін нашим тренерам і всім Українським воїнам, які сьогодні боронять нашу державу і забезпечують спокій Українському народу!!! Хай Господь оберігає Вас!!!

У новому році бажаємо всім нам терпіння, любові, миру і Перемоги!!!

З новим роком!!!

З повагою,

Президія Всеукраїнського Союзу Таеквон-До

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.