Bez nazvaniya 500x281

   18 березня 2017 року Запорізький обласний осередок ВСТ в рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю в Таеквон-До, що був підписаний 10 грудня 2016 року між Всеукраїнським союзом Таеквон-До, Глобальною федерацією Таеквон-До України та Федерацією Чан Хун Таеквон-До (ІТФ), прийняв участь у Відкритій першості клубу "Сокіл" (Федерація Чан Хун Таеквон-До (ІТФ) серед малюків та юніорів в м. Дніпро.

 

 

В турнірі прийняли участь три клуби з Дніпропетровської області: СК "Сокіл", СК "Золотий лотос", СК "Маленьке диво". Спортсмени Запорізького обласного осередку ВСТ були представлені спортивним клубом "Святослав". Вихованці клубу показали хорошу підготовку та зайняли призові місця. Троє спортсменів клубу "Святослав" увійшли до суддівської колегії змагань. 

За результатами турніру спортсмени СК "Святослав" привезли додому 18 медалей, серед яких 4 золотих, 7 срібних і 7 бронзових. Організатори відмітили високий рівень підготовки юних спортсменів.

2 500x281 

 4 500x281 

 1 500x281

 

 

За матеріалами Запорізького обласного осередку ВСТ.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.