62 500x250     11 квітня 1955 року генерал Чой Хонг Хі запропонував назву "Таеквон-До" для нового бойового мистецтва. У перекладі з корейської мови "Тае" означає удари ногою, "Kwon" - кулак або удари рукою, "Do" - це шлях. Саме тому Таеквон-До має дві складові. Першою є "Таеквон" - це використання рук та ніг в цілях самооборони, і другою є "До" - життєвий шлях, що включає в себе морально-етичне виховання особистості та інтенсивне ментальне тренування для розвитку вищої свідомості через через розуміння культури і філософії Таеквон-До. Вітаємо Всіх з днем народження Таеквон-До!

  

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.