maybutne 
Всеукраїнський національний проект "Здорова нація - майбутнє України"

Завданням проекту є: профілактика негативних явищ у середовищі дітей і молоді, зокрема серед учнів шкіл-інтернатів, дитячих будинків та категорії дітей схильних до правопорушень. Заходи по втіленню Проекту проводяться у партнерстві з представникам влади, бізнесу та громадськості.

Проект розроблено співавторами колективу Всеукраїнського Союзу Таеквон-До  (Свідоцтво про реєстрацію авторського права   № 35599 видане Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України  08.11.2010).

На цей час пілотні проекти працюють в  м. Києві (Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Солом'янський райони), м. Запоріжжі, м. Івано-Франківську, м. Харкові та м. Чернівцях.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.