GrBelSolo

       Перший день змагань приніс  українській збірній дві золоті медалі у спарингу. Чемпіонами Європи у своїх вагових категоріях стали Іван Грищук та Артем Бєлов.

       Іван Грищук вдруге став чемпіоном Європи, але в цей раз серед дорослих, у ваговій категорії -78 кг. "Було дуже важко, Іван переміг у 5-ти складних поєдинках. У його ваговій категорії був 31 учасник - зазначив тренер нашої збірної Олег Соловей. Шлях до чемпіонства Артема Белова складався з 4-х поєдинків у ваговій категорії +85 кг. Впевнено здолавши своїх суперників Артем здобув золото чемпіонату - додав наставник збірної України.

       У суботу та неділю, за розкладом змагань, відбудуться поєдинки українських таеквондистів в інших вагових категоріях. Бажаємо нашим спортсменам успіхів та перемоги! 

GrisChamp

                                              Вітаємо наших чемпіонів та їх тренерів з впевненою перемогою! 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.