2023 11 26 183314 

Під час Кубку Європи з таеквон-До, який проходить у м. Люблін, Польща, відбулась робоча зустріч з президентом Всеєвропейської федерації таеквон-до Майстром Лео Оросом та генеральним секретарем Міжнародної федерації таеквон-до Майстром Тадеушем Лободою.

 В ході зустрічі українська делегація подякувала керівництву міжнародної та європейської федерацій таеквон-до за всебічну підтримку українських спортсменів під час війни в Україні та незмінну і принципову позицію щодо недопущення російських та білоруських спортсменів до участі у міжнародних спортивних заходах. На знак вдячності українська делегація подарувала вишиванки, як символ генетичного коду української національної ідентичності.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.