428346855 1771694986669377 6045901418721125289 n

 

 

  Шановний Вікторе Миколайовичу!

 Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам та колективу Федерації таеквон-до І.Т.Ф. України         повагу та маємо за честь висловити вдячність за високі спортивні досягнення спортсменів, які     демонструють свою майстерність на міжнародній спортивній арені і своїми перемогами     прославляють Україну.

 

 

 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

до президента Федерації Таеквон-до  І.Т.Ф. України Віктора Потернака

Шановний Вікторе Миколайовичу!

Користуючись нагодою, засвідчуємо Вам та колективу Федерації таеквон-до І.Т.Ф. України (далі – ФТУ) повагу та маємо за честь висловити вдячність за високі спортивні досягнення спортсменів, які демонструють свою майстерність на міжнародній спортивній арені і своїми перемогами прославляють Україну.

Звертаюсь до Вас від імені колективу Всеукраїнського Союзу Таеквон-До (далі – Союз) щодо критичної ситуації між нашими організаціями, яка потребує негайного врегулювання.

Дотримуючись принципу відкритості, викладаю своє звернення в соціальній мережі, так як порушене у цьому листі питання щодня набуває суспільного резонансу, в тому числі і на міжнародному рівні.

По суті.

На сьогодні ФТУ є ініціатором двох судових процесів, двох позовів до Міністерства молоді та спорту України. Перший - про скасування виду спорту «таеквон-До», другий - про скасування змін до Порядку визнання видів спорту в Україні.

Маємо нетипову ситуацію коли Мінмолодьспорту вимушено захищатись від ФТУ. В свою чергу Союз також вимушений захищатися від ФТУ, так як тренерів і спортсменів Союзу  намагаються позбавити державної підтримки.

Ви добре знаєте, що визнання у 2020 році нового виду спорту «таеквон-До» жодним чином не порушило законних прав та інтересів ФТУ. Це знають і тренери ФТУ, які не відчули на собі змін і продовжують займатися своїм видом спорту.

Також і  Порядок визнання видів спорту в Україні жодним чином не стосується діяльності ФТУ.

Проте,  ми з Вами знаємо, що реальна причина звернень  ФТУ до суду – Ваші особисті претензії, які мають 15-річну історію.

Ваше право, як керівника ФТУ, вирішувати як діяти в такій ситуації. Все б нічого. Але сьогодні країна воює.

На нашу думку, в такий важкий час, Ваші дії є недоречними, а особисті образи і претензії, як-то кажуть «не на часі».

Поставте собі запитання: Наскільки доречно втягувати Мінмолодьспорту в судову тяганину, коли його фахівці сьогодні вирішують завдання загальнодержавного значення?

Наскільки доречно позиватись на Мінмолодьспорту, яке фінансує спортивні заходи ФТУ, виплачує тренерам і спортсменам державні премії, присвоює спортивні звання, організовує відрядження на міжнародні змагання?

Наскільки доречно відволікати суди, які сьогодні перевантажені, і розглядають важливі справи в інтересах  безпеки і оборони нашої держави?

Вікторе Миколайовичу, Ви розумна людина і мудрий керівник, тому знаєте правильну відповідь.

Ми з Вами не вороги і наша «війна» не потрібна нікому. Тренери ФТУ і Союзу підтримують багаторічні дружні стосунки. Їх не цікавить минуле, вони просто роблять свою справу – виховують майбутніх чемпіонів, патріотів своєї країни.

Нам нічого ділити. Ми як українці єдині і непереможні!

Хочу нагадати, що у своїх звернення до Українського народу Президент України Володимир Зеленський наголошує на важливості консолідації суспільства та об’єднанні зусиль під час війни. А тому, саме зараз ми повинні дійти «юридичного примирення», заради того щоб стати  прикладом для наших вихованців.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства «Позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві».

13.02.2024 Шостий апеляційний адміністративний суд розглядатиме апеляційну скаргу ФТУ на ухвалу Київського окружного адміністративного суду від 20.09.2023 у справі № 320/21137/23 про залишення позову Федерації без розгляду.

14.02.2024 Київський окружний адміністративний суд розглядатиме позовну заяву Федерації від 16.11.2023 до Міністерства молоді та спорту України у справі № 320/42808/23 про визнання наказу Мінмолодьспорту недійсним.

Тому, пропонуємо Вам відмовитись від позовів у перерахованих справах відносно Мінмолодьспорту.

В свою чергу, Союз готовий до зустрічних кроків.

Вікторе Миколайовичу, потрібно закінчувати ці багаторічні судові спори і переходити із зали судових засідань до спортивної зали, в яких нас чекають майбутні чемпіони.

Впевнений у Вашому патріотичному рішенні!

 

З повагою

президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До

Валентин Зорба

 

12 лютого 2024 року

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.